Kaip išvalyti Nespresso kavos aparatą?

Nesvarbu, ar esate mama namuose, ar dirbate sudėtingą darbą nuo devynių iki penkių, tikėtina, kad kava yra jūsų rytinės rutinos dalis. Laimei, „Nespresso” yra čia, kad išgelbėtų šią dieną su savo paprasta kavos kapsulių sistema, dėl kurios nereikia malti kavos pupelių. Todėl svarbu sužinoti, kaip valyti ir nuvalyti kalkes nuo Nespresso kavos aparato, kad kava išliktų šviežia. Reguliariai nevalant ir neprižiūrint, jūsų vienkartiniame kavos aparate gali veistis pelėsis ir bakterijos. Jis net gali visiškai nustoti veikti.

Kad aparatas veiktų sklandžiai, rekomenduojame reguliariai valyti ir šalinti kalkes iš „Nespresso” kavos aparato. Vadovaukitės šiuo žingsnis po žingsnio vadovu, kuriame rasite „Good Housekeeping” instituto valymo laboratorijos vykdomosios direktorės Carolyn Forté patarimus.

Kaip valyti „Nespresso” kavos aparatą

Išvalyti (arba pašalinti kalkes) aparatą yra gana paprasta, tačiau taip pat labai svarbu žinoti, kaip dažnai jį valyti. Rekomenduojame palaikyti švarią aparato išorę, kapsulių kamerą ir lašų padėkliuką, reguliariai juos nušluostant arba nuplaunant. Vandens talpyklą reikėtų plauti su muilu ir vandeniu kartą per mėnesį, o lašėjimo padėklą – kartą per savaitę. Nespresso kavos aparatą galite nuvalyti net kasdien, kad jis išliktų švarus. Tik stenkitės nepalikti muilo, nes dėl jo kavos skonis taps ne toks pageidaujamas.

Ko jums reikės:
Reikės: indų muilo
indo vandeniui surinkti
indų šluostės

Kaip pašalinti kalkes iš „Nespresso” kavos aparato?

Norint tinkamai pašalinti kalkes iš „Nespresso” kavos aparato, kalkių šalinimo tirpalą būtina įsigyti tiesiai iš bendrovės. Turėkite omenyje, kad ji pažymi, jog naminės priemonės, pavyzdžiui, actas ar parduotuvėje pirkti tirpalai, gali sugadinti jūsų aparatą. Be to, „Nespresso” rekomenduoja kas tris mėnesius (arba kas 300 kapsulių) pašalinti kalkes iš kavos aparato.

Instrukcijos:

Exit mobile version